top of page

KOUČINK OSOBNÍHO ROZVOJE

Pomáhám svým klientům vyjasnit jejich vizi a naplánovat kroky vedoucí k jejímu naplnění.

Koučink osobního rozvoje je vhodný pro každého, kdo hledá v životě změnu, chce zkvalitnit osobní život a nalézt životní rovnováhu i spokojenost.

Budu Vaším průvodcem na cestě k vlastním odpovědím a na cestě k Vaší osobní spokojenosti. Pomůžu Vám rozpoznat Vaše možnosti a odstranit vnitřní bariéry. Věřím, že dokážete uskutečnit cokoliv Vás napadne a má to pro Vás význam. Jak to budu dělat? Budu Vám dávat otázky, které Vás povedou k zamyšlení a pomohou Vám propojit Vaše hodnoty s Vašimi cíli. Pro hlubší prožitek můžeme vstoupit při koučinku do virtuální reality. Záleží jen na Vašem rozhodnutí.

Výhody koučinku:

 

V koučování osobního rozvoje se specializuji především na následující oblasti:

Vnitřní motivace, rozvoj silných stránek, využívání talentů v osobním i pracovním životě, překonávání bariér, komunikace, tvořivost, efektivita, řízení času, životní rovnováha, práce se stresem, hodnoty, smysl života, vize.

 

 

Průběh koučování:

Délka jednoho koučovacího setkání je obvykle 90 minut. Výstupem setkání je písemný zápis a kroky zaměřené na dosažení Vašeho cíle. Koučink je proces, který si zpravidla žádá více než jedno setkání. Počet setkání je určen po vzájemné dohodě, obvykle jednou za dva týdny po dobu tří měsíců. Mezi setkáními koučovaný aktivně pracuje na svých cílech.

 

 

Koučink Vám může pomoci:

 

  1. Nalézt životní rovnováhu a spokojenost.

  2. Posílit Vaši sebedůvěru.

  3. Zvládnout lépe stres.

  4. Posílit pozitivní myšlení.

  5. Odstranit vnitřní bariéry.

  6. Nalézt a pochopit smysl života.

 

 

Chcete se objednat na koučinkové sezení? Neváhejte mě kontaktovat ohledně první bezplatné schůzky.

bottom of page